کمپانی پرولایت به ارائه محصولات با کیفیت در دنیا معروف است. این کمپانی همواره در جهت پیشبرد اهداف خود برای دستیابی به بالاترین سطوح کیفیت تلاش می کند و دارای خط تولید در ایالات متحده، چین، انگلستان و رومانی است. کمپانی پرولایت به طور مستمر ابزارها و روش های خود را برای رسیدن به بالاترین کیفیت ارزیابی می کند و از قابل اطمینان بودن محصولات و سازگاری آنها اطمینان حاصل می کند. کمپانی پرولایت، بزرگترین واحد تحقیق و توسعه (R & D) را در میان تمامی شرکت های تولید کننده رزین داراست. محققان کمپانی پرولایت قادر به تولید محصولات جدید و ارائه راه حل های نوآورانه جدید متناسب با نیاز بازار هستند.

گالری

اطلاعات تماس

021-79315

تهران - خ شریعتی

پرولایت Purolite
کیسه های رزین پرولایت

شرکت پرولایت Purolite

ما به عنوان رهبر جهانی در فن آوری رزین ، دانه های بسیار کوچکی را تولید می کنیم – تا 35 میکرون – که در دقیق ترین و حساس ترین صنایع در جهان استفاده می شود. صنایعی مانند انرژی هسته ای ، آب آشامیدنی ، داروها و بیوتکنولوژی به محصولات ما بستگی دارد تا عناصر و ترکیبات بسیار خاص را جدا ، حذف یا بازیابی کند. برنامه ها بی پایان هستند.

ما با داشتن بزرگترین تیم فروش فنی در جهان ، شش مرکز تحقیق و توسعه و کاربرد و چهار مرکز تولید ، ساخته شده ایم تا راه حل های سفارشی ارائه دهیم و به حل پیچیده ترین چالش های شما کمک کنیم.

تاریخچه Purolite

ایده شرکت Purolite در سال 1980 زمانی آغاز شد که برادران استیو و دون برودی فرصتی را در صنعت رزین های تبادل یونی تشخیص دادند و این دیدگاه به شرکتی که امروزه رهبر بین المللی رزین در دنیا است تبدیل شد.


سال 1981 میلادی

پرولایت شکل گرفت. آرم اصلی روی میز آشپزخانه استیو طراحی شد و عملیات در زیرزمین دون آغاز شد. پرولایت Purolite محصول جدید و مقرون به صرفه بازار بود.

سال 1982 میلادی

اولین استخدام فروش ، یک نماینده مستقل برای کمک به فروش خط تولید ارائه شد.

سال1983 میلادی

اجاره کارخانه هواپیما مدل ، که اکنون به عنوان خیابان G در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا ، ایالات متحده شناخته می شود ، مکان جدیدی برای تمیز کردن و بازسازی رزین های درون مخازن بود. مکان خریداری شده در سال 1987

سال1984 میلادی

در ارتباط با فروش کارخانه رزین تبادل یونی در Pontyclun ، ولز ، انگلستان با سازمان توسعه ولز تماس گرفت. Purolite این کارخانه را خریداری می کند که در گذشته متعلق به Diamond Shamrock بود.

سال1985  میلادی

کارخانه Pontyclun به بهره برداری رسید. پرولایت جهشی را از توزیع کنندگان به تولید کنندگان رزین های تبادل یونی برد. کارخانه انگلستان رزین های کاتیونی ، آنیونی و آکریلیکی تولید می کند. این توانایی تولید محصولات دارویی و همچنین رزین های با خلوص بالا را دارد. آزمایشگاههای کاملی برای خدمات کیفیت ، تحقیق و توسعه و خدمات فنی تأسیس شد. این مرکز به عنوان ستادی برای دولت اروپایی Purolite عمل می کند. و در همان سال اول فعالیت های اروپا شامل یک تیم فروش اروپایی در انگلستان ، پاریس ، فرانسه ، راتینگن ، آلمان و میلان ، ایتالیا تاسیس شد.

سال 1986 میلادی

پرولایت گواهی بزرگ دارویی را دریافت کرد و وارد بازار دارو شد

سال 1987 میلادی

Purolite مکان G Street را خریداری کرد و امکانات را در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا گسترش داد تا رزین های کاتیونی تولید کند ، تخت های مخلوط و رزین پودری تولید کند.

سال  1988  میلادی

آتش سوزی در کارخانه هواپیما مدل بالاتر از کارخانه G خیابان کارخانه را در آتش 6 دزدگیر سوخت و کارخانه نابود شد. هیچ گونه زخمی گزارش نشده است

سال  1989  میلادی

کارخانه جدید و بهبود یافته G Street بازسازی شد تا به عنوان یک پیشرفته ترین تولید کاتیون ساخته شود و تقاضا برای محصول Purolite افزایش یابد. این مرکز نوآورانه جدید اطمینان حاصل کرد که Purolite از رقابت جلوتر است. پرولایت اولین پذیرنده فرایند تولید غیر حلال بود و همچنان رهبر نوآوری است. کارخانه G Street تولید ژل و کاتیون ماکروپروس ، کاتالیزور ، پودرهای رزین ، تخت مخلوط ، رزین های آب فوق العاده خالص و رزین های درجه هسته را آغاز کرد.

سال  1990  میلادی

تقاضای زیاد برای محصولات در سراسر جهان انگیزه ای برای رشد نیروی فروش جهانی ، توسعه خطوط تولید جدید و ساخت کارخانه های تولید جدید بود.

سال  1991  میلادی

دفتر فروش کانادا را افتتاح کرد.

سال  1992  میلادی

Purolite مذاکرات آغاز به کار برای ایجاد یک سایت تولیدی تحت عنوان Virolite Functional Partners ، سرمایه گذاری مشترک بین Viromet SA ، اکثر شرکت های شیمیایی رومانیایی و Purolite Limited. Purolite در سال 2004 کلیه سهام شرکت Virolite Polimeri Functionali SA را خریداری و نام خود را به Purolite SRL تغییر داد.

سال  1993  میلادی

کارخانه رومانی را با یک دفتر فروش افتتاح کرد. همچنین دفاتر فروش گدنیا ، لهستان و بارسلون ، اسپانیا را افتتاح کرد.

سال  1994  میلادی

دفاتر فروش سنگاپور ، جمهوری چک و مسکو ، روسیه را افتتاح کرد.

سال  1995  میلادی

پرولایت با سرمایه گذاری مشترک با گروه شیمیایی Hangzhou Zhengguang برای تأسیس شرکت شیمیایی Hangzhou Purolite Zhengguang با مسئولیت محدود وارد بازار چین شد. دفاتر فروش در این کشور از جمله پکن ، چنگدو ، گوانگژو ، جینان ، دکینگ ، شنیانگ ، شیان ، زینگ جیانگ و شانگهای در این کشور افتتاح می شوند. کارخانه تولید چین افتتاح و بزرگترین تولید کننده رزین های کاتیون و آنیون و همچنین جاذب ها و کاتالیزورها در جهان شد. شروع به ساخت یک کارخانه تولید جدید در رومانی کرد. پرولایت در سال 2004 کلیه سهام شرکت شیمیایی Hangzhou Purolite Zhengguang را خریداری کرد و نام آن را به Purolite (China) Ltd. تغییر داد.

سال  1996  میلادی

دفاتر فروش سن پترزبورگ ، روسیه و آلماتی ، قزاقستان را افتتاح کرد.

سال  1997  میلادی

دفاتر فروش Dnepropetrovsk ، اوکراین و تایوان را افتتاح کرد. ساخت و ساز از کارخانه تولید هنر پیشرفته IER در ویکتوریا ، رومانی به پایان رسید. این کارخانه در Q4 با موفقیت به بهره برداری رسید.

سال  1998  میلادی

سئول ، دفتر فروش کره افتتاح شد.

سال  1999  میلادی

دفتر فروش سائو پائولو ، برزیل را افتتاح کرد.

سال  2000 میلادی

مرکز تحقیق و توسعه در مسکو را افتتاح کرد.

سال  2002 میلادی

دفتر خاورمیانه ، امان ، دفتر فروش اردن را افتتاح کرد.

سال  2003 میلادی

دفاتر فروش ازبکستان ، تاشکند را افتتاح کرد. یک مرکز تولید دارو با دو اتاق تمیز در ویکتوریا ساخته شد. این مرکز برای شروع تولید API تأیید FDA را بدست آورد.

سال  2004 میلادی

دفتر فروش ژاپن را افتتاح کرد.

سال  2005 میلادی

مرکز تولید در ولز متوقف شد. یک بازسازی عمده چند ساله کارخانه Purolite China انجام شد.

سال  2006  میلادی

مرکز تولید هانگژو Purolite China Ltd از ارزیابی زیست محیطی Deqing EPA و بازرسی برای تخلیه صنعتی عبور کرد.

سال  2007  میلادی

مرکز تعالی در ولز را افتتاح کرد. Purolite یک مرکز تحقیقاتی 7000 فوت مربعی در ژجیانگ ، چین افتتاح می کند.

سال  2008  میلادی

 دفتر فروش ژوهانسبورگ ، آفریقای جنوبی را افتتاح کرد. پیشرفت های انجام شده در عملیات ایالات متحده از جمله نصب سیستم مدیریت کیفیت جهانی ، ایجاد ارتباط بین سایت های تولید جهانی و تحقیق و توسعه ، هماهنگی مشخصات و استانداردهای کنترل کیفیت ، معرفی خطوط تولید اختصاصی برای محصولات با درجه بالا ، انواع مختلف کارخانه ها و به روزرسانی ها ، و نصب امکانات بازسازی برای خطوط تولید آب آشامیدنی و بیودیزل. سرمایه گذاری برای توسعه مرکز تحقیق و توسعه در ولز ، انگلیس و بهبود منابع زیست محیطی و انرژی انجام شد.

سال  2009  میلادی

دفتر فروش ماهاراشترا ، هند و همچنین دفتر فروش ، خدمات فنی و انبار Estado de México ، مکزیک افتتاح شد.

سال  2010  میلادی

 نوآوری و به روزرسانی آزمایشگاه رومانی و اکاترینبورگ ، روسیه. انبار اورلاندو ، فلوریدا ، ایالات متحده را افتتاح کرد.

سال  2011  میلادی

آزمایشگاه کیوتو و دفتر فروش کراسنویارک ، روسیه را افتتاح کرد.

سال  2012  میلادی

 نوآوری و ارتقا آزمایشگاه رومانی. بخش LifeTech به منظور تمرکز بر کاربردهای بیوتکنولوژی و تولید تأسیس شده است. Purolite از لوگو و هویت تجاری جدید رونمایی می کند.

سال  2013  میلادی

آزمایشگاه برزیل افتتاح شد. گیاه جاذب ساخته شده در چین. توسعه اتاق تمیز 2 در رومانی.

سال  2014  میلادی

کارخانه تولید جت در رومانی به بهره برداری رسید

سال  2015  میلادی

در فرآیند تولید غیر حلال در تأسیسات رومانی و ایالات متحده آمریکا تغییر یافت.

سال  2016  میلادی

اتاق تمیز 3 در رومانی به بهره برداری رسید.

سال  2017  میلادی

4 اتاق تمیز  در رومانی برای ساخت پلیمرهای با تکنولوژی پیشرفته ویژه برای Lifetech به بهره برداری رسید.

سال  2018  میلادی

تاسیسات 2018 آگارز در ولز ، انگلستان افتتاحیه ساخت Purolite به دومین تولید کننده بزرگ آگارز در جهان. 10 میلیون دلار ارتقا به تصفیه خانه زباله در چین

ارزشها

ارزشهایی که پرولایت را به اوج میرسانند.

پرولایت این سه گروه را در اولویت های خود قرارداده است.

متعهد به کیفیت

Purolite تشخیص می دهد که ارائه محصولات با کیفیت سازش ناپذیر برای حفظ رشد و موفقیت کسب و کار اساسی است. به همین ترتیب ، Purolite تلاش می کند تا در مراحل ساخت ، و همچنین دست زدن به مواد اولیه ، واسطه ها و محصولات نهایی ، به بالاترین سطح کنترل کیفیت برسد.

تحقیق و توسعه

Purolite امکانات تحقیق و توسعه را در ایالات متحده ، انگلستان ، رومانی ، روسیه و چین اختصاص داده است. کارکنان تحقیق و توسعه کاملاً متعهد ما متعهد به شناسایی ، توسعه و درک کامل فناوری های پلت فرم ما هستند. محققان ماهر ما با بیشترین تعهد در زمینه تحقیق و توسعه از هر تولید کننده رزین تبادل یونی در سطح جهان ، قادر به تولید محصولات جدید و ارائه راه حل های نوآورانه در بازار سریعتر از رقابت ، ارائه خدمات و رضایت مشتری بی نظیر هستند.

علاوه بر همکاری نزدیک با مشتریان ، تیم تحقیق و توسعه ما همچنین در همکاری نزدیک با صنایع خصوصی و  institutions موسسات دانشگاهی برای پیشرفت بیشتر فناوری رزین تبادل یونی همکاری می کند. Purolite در چندین پروژه تحقیقاتی با کمک کمک هزینه در سراسر جهان شرکت می کند و به طور فعال مردم را تشویق می کند تا به عنوان بخشی از پایان نامه های دکترا یا سایر اشکال تحقیق با ما تماس بگیرند.

سیاست زیست محیطی

پرولایت کاملاً به مسئولیت زیست محیطی متعهد است و به وظیفه خود در نظارت و بهبود عملکرد محیطی در طراحی ، ساخت و توزیع محصولات خود اعتقاد دارد. Purolite چارچوبی ایجاد کرده است تا بتواند فعالیتهای تجاری طولانی مدت و پایدار را فراهم کند که از منابع به طور موثر استفاده می کند و اثرات نامطلوب محیط زیست را به حداقل می رساند.

Purolite با هدف ایجاد مدیریت زیست محیطی به عنوان یک ارزش اصلی اصلی و اساسی ارائه می شود و همچنان به ارائه راه حل های نوآورانه که از نظر اجتماعی مسئول مشتریان و سهامداران جهانی هستند ، می پردازد. برای دستیابی به اهداف مسئول محیط زیست ، Purolite تلاش می کند تا:

• پشتیبانی مشتری را ارائه دهید تا استفاده از محصولات ما تأثیرات زیست محیطی را در تأسیسات آنها به حداقل برساند
• در کلیه تاسیسات Purolite از قوانین و مقررات زیست محیطی پیروی کنید یا از آنها فراتر بروید.
• فن آوری جدید رزین را ایجاد کنید که استفاده از منابع طبیعی و تولید مواد زائد را کاهش می دهد
• محصولات را به شکلی تحویل دهید که ضایعات بسته بندی را به حداقل برساند
• کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و به حداقل رساندن زباله ها
• کارمندان را از مقررات زیست محیطی قابل اجرا و سیاست های زیست محیطی Purolite آگاه کنید
• به طور مداوم اهداف زیست محیطی را در تمام سطوح عملیات جهانی نظارت و بهبود بخشد